177 21

Ostatnio przeglądane

Informacje kontaktowe

Informacje kontaktowe

Możesz skontaktować się z nami w różny sposób. Możesz do nas napisać, zadzwonić lub zj...

Cenniki i taryfy 2018-2021 kopia

Cenniki i taryfy 2018-2021 kopia

W części cenniki i taryfy znajdują się informacje na temat aktualnych cen za dostarczanie wody i od...

Czym zajmują się głogowskie wodociągi

Czym zajmują się głogowskie wodociągi

Charakter działalności przedsiębiorstw wodociągowo kanalizacyjnych nie zawęża się jedynie do ujmowan...

Najczęściej przeglądane

Cenniki i taryfy 2018-2021

Cenniki i taryfy 2018-2021

W części cenniki i taryfy znajdują się informacje na temat aktualnych cen za dostarczanie wody i od...

Cennik usług odbioru i oczyszczania wód opadowych lub roztopowych

Cennik usług odbioru i oczyszczania wód opadowych lub roztopowych obowiązujący w okresie 01.0...

Regulamin usług PWiK w Głogowie sp. z o.o. - Gmina Miejska

Regulamin dostarczania wody i odprowadzania ścieków obowiązujący od dnia 01 kwietnia 2019 r....

Regulamin usług PWiK w Głogowie sp. z o.o. - Gmina Głogów

Regulamin dostarczania wody i odprowadzania ścieków obowiązujący od dnia 23 października 2018...

Aktualności i komunikaty

Rusza kampania „Pij wodę z kranu”. Głogowską kranówkę warto pić!

PWiK w Głogowie rozpoczęło realizację kampanii „Pij wodę z kranu”, W pierwszej odsłonie udział wziął Prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz oraz jego zastępcy. Kolejne spoty reklamowe już wkrótce. Picie wody z kranu ma wiele korzyści, dlatego każdy filmik będzie opatrzony innym hasłem. Zapraszamy do oglądania.

Czytaj więcej: Rusza kampania „Pij wodę z kranu”. Głogowską kranówkę warto pić!

Wznawiamy działalność Biura Obsługi Klientów

PWiK w Głogowie wprowadza możliwość bezpośredniego załatwienia sprawy w Biurze Obsługi Klienta. BOK będzie otwarty we wtorki i czwartki w godzinach od 8.00 do 13.00.

Ze względów bezpieczeństwa do BOK-u przyjmowani będą tylko klienci, którzy wcześniej umówili się na wizytę telefonicznie. Prosimy o posiadanie własnej maseczki ochronnej.

W pozostałe dni, Biuro Obsługi Klienta będzie funkcjonować według zasad przyjętych w czasie pandemii, tj. bez możliwości bezpośredniego spotkania z pracownikami Spółki. W dalszym ciągu zachęcamy więc do kontaktu telefonicznego, drogą e-mail, za pośrednictwem korespondencji pocztowej, e-BOK. Pisma skierowane do PWiK można także wrzucać do skrzynki znajdującej się na furtce przy ulicy Łąkowej 52.

Czytaj więcej: Wznawiamy działalność Biura Obsługi Klientów

Konkurs rozstrzygnięty, nagrody rozdane

W powodu pandemii koronawiusa byliśmy zmuszeni wstrzymać rozstrzygnięcie naszego konkursu plastycznego. Teraz jednak przyszedł czas na ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. W konkursie „Piję kranówkę, nie zaśmiecam świata plastikiem” mogli brać udział uczniowie klas od 1 do 3 szkół podstawowych. Zainteresowanie było sporo, bo w sumie wpłynęło do nas 146 prac. Niestety nie wszystkie spełniały wymogi formalne. Po ich sprawdzeniu ocenie jury zostało poddanych 80 prac. Wybór nie był łatwy, jednak ostatecznie przyznano trzy nagrody główne oraz cztery wyróżnienie. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością i znajomością tematu. W związku z obecną sytuacją w kraju, wręczenie nagród odbywało się indywidualnie. Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Nadesłane prace będą zdobić nasze biura. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach.

177 21

Pierwsze miejsce:

Zuzanna Szpona (Szkoła Podstawowa numer 3 w Głogowie)

Drugie miejsce:

Nikola Mruk (Szkoła Podstawowa numer 7 w Głogowie)

Trzecie miejsce:

Lena Tarasewicz (Szkoła Podstawowej numer 14 w Głogowie)

Wyróżnienia:

Wiktor Wróbel (Szkoła Podstawowa w Nielubi), Bartosz Uciechowski (Szkoła Podstawowa w Wilkowie), Emilia Wróbel (Szkoła Podstawowa w Nielubi), Iga Żyta (Szkoła Podstawowa numer 12 w Głogowie).

Konkurs „Piję kranówkę, nie zaśmiecam świata plastikiem” rozstrzygnięty!

W powodu pandemii koronawiusa byliśmy zmuszeni wstrzymać rozstrzygnięcie naszego konkursu plastycznego. Teraz jednak przyszedł czas na ogłoszenie wyników. W konkursie mogli brać udział uczniowie klas od 1 do 3 szkół podstawowych. Zainteresowanie było sporo, bo w sumie wpłynęło do nas 146 prac. Niestety nie wszystkie spełniały wymogi formalne. Po ich sprawdzeniu ocenie jury zostało poddanych 80 prac. Jury w składzie: Magdalena Ruta, Monika Nowak, Natalia Wilczyńska oraz Agnieszka Grębska, przyznało trzy nagrody główne oraz cztery wyróżnienie. W związku z obecną sytuacją w kraju, wręczenie nagród będzie odbywać się indywidualnie. Ze zwycięzcami będziemy kontaktować się telefonicznie. Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Nadesłane prace będą zdobić nasze biura.

 

Czytaj więcej: Konkurs „Piję kranówkę, nie zaśmiecam świata plastikiem” rozstrzygnięty!

Obchodzimy Dzień Pracownik Komunalnego

Pracownicy Komunalni codziennie zaspakajają podstawowe potrzeby społeczności. Odpowiadają za dostawę wody, odbiór ścieków, gospodarowanie odpadami. W tym gronie jest także załoga PWiK w Głogowie.

Nasi pracownicy dbają, żeby woda była w kranach głogowian przez 24 godziny na dobę. Również przez całą dobę odbieramy ścieki. Wiemy jak dużym problemem jest brak wody, dlatego w tych trudnych czasach pandemii koronawirusa pracownicy PWiK w Głogowie przez cały czas pracują dla mieszkańców. Bardzo dziękuję pracownikom spółki za zaangażowanie i sumienne wypełnianie swoich obowiązków – mówi Andrzej Krzemień, Prezes Zarządu PWiK w Głogowie. Pracownicy Komunalni swoje święto obchodzą 19 maja.

Toaleta to nie śmietnik. Podpowiadamy gdzie wyrzucać odpady, które nie powinny trafić do kanalizacji

Śmieci wyrzucone do toalety nie giną bezpowrotnie. Wręcz przeciwnie – mogą spowodować spore szkody poprzez zapchanie kanalizacji. Taki zator może sprawić, że ścieki cofną się i zaleją mieszkanie lub ulicę. Śmieci w kanalizacji utrudniają także proces oczyszczania ścieków.

Czytaj więcej: Toaleta to nie śmietnik. Podpowiadamy gdzie wyrzucać odpady, które nie powinny trafić do...

Wesołego Alleluja

Zmienione godziny pracy PWiK w Głogowie

10 kwietnia PWiK w Głogowie sp. z o.o. będzie czynne do godziny 11.00.

Pracujemy dla mieszkańców Głogowa. Najczęściej zadawane pytania w czasie pandemii koronawiusa

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie zmieniło organizację pracy. Nieczynne jest Biuro Obsługi Klienta, nie można wejść na teren spółki. Do odwołania wstrzymane są także wizyty naszych pracowników u klientów związane z koniecznością wymiany oraz bezpośredniego odczytu wodomierzy. Jednak cały czas pracujemy dla mieszkańców Głogowa, dbając o nieprzerwane dostawy wody. Bo to właśnie woda może nas ochronić przed zachorowaniem na koronawirusa.

Czytaj więcej: Pracujemy dla mieszkańców Głogowa. Najczęściej zadawane pytania w czasie pandemii koronawiusa

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zostaje przełożone

Szanowni Państwo,
W związku z sytuacją w Polsce dotyczącą koronawirusa, zdecydowaliśmy o przeniesieniu rozstrzygnięcia konkursu „Piję wodę z kranu, nie zaśmiecam świata plastikiem”. Wręczenie nagród nastąpi w późniejszym terminie. Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie już teraz dziękujemy za ogrom nadesłanych prac.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie nieczynne dla klientów

Szanowni Państwo,

W trosce o zdrowie naszych klientów oraz pracowników, w związku z zwiększoną liczbą zachorowań oraz wystąpieniem na terenie Polski przypadków koronawirusa, wprowadzamy zmiany w organizacji pracy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie.

Czytaj więcej: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie nieczynne dla klientów

Przyłącz się

Odczyty wodomierzyChcesz być na bieżąco? Przyłącz się do nas.

Każdy mieszkaniec Głogowa jest bezpośrednio lub pośrednio naszym klientem i może skorzystać z udostępnionej przez nas bezpłatnej usługi powiadamiania SMS-owego o przerwach i zakłóceniach w dostawach wody.

Strefa klienta