1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 177 21 12 13 14 16 top images

Ostatnio przeglądane

Informacje kontaktowe

Informacje kontaktowe

Możesz skontaktować się z nami w różny sposób. Możesz do nas napisać, zadzwonić lub zjawić się w nas...

Cenniki i taryfy 2018-2021 kopia

Cenniki i taryfy 2018-2021 kopia

W części cenniki i taryfy znajdują się informacje na temat aktualnych cen za dostarczanie wody i od...

Czym zajmują się głogowskie wodociągi

Czym zajmują się głogowskie wodociągi

Charakter działalności przedsiębiorstw wodociągowo kanalizacyjnych nie zawęża się jedynie do ujmowan...

Najczęściej przeglądane

Regulamin usług PWiK w Głogowie sp. z o.o. - Gmina Miejska

Regulamin dostarczania wody i odprowadzania ścieków obowiązujący od dnia 01 kwietnia 2019 r....

Cenniki i taryfy 2017

Cenniki i taryfy 2017

W części cenniki i taryfy znajdują się informacje na temat aktualnych cen za dostarczanie wody i odp...

Regulamin usług PWiK w Głogowie sp. z o.o. - Gmina Głogów

Regulamin dostarczania wody i odprowadzania ścieków obowiązujący od dnia 23 października 2018...

Polityka prywatności i zasady korzystania

Stan na 01.12.2014 Przywiązujemy dużą wagę do poszanowania prawa do prywatności użytkowników serwisó...

Aktualności i komunikaty

Godziny pracy 31.12.2020

Informujemy, że w dniu 31.12.2020r. (czwartek) PWiK w Głogowie jest czynne do godziny 13:00. 
Jednocześnie informujemy, że w sprawach pilnych i awaryjnych, można kontaktować się z Pogotowiem Wodociągowym czynnym przez całą dobę.
POGOTOWIE WODOCIĄGOWE
telefon bezpłatny: 19285
telefon komórkowy (płatny): 602 513 227
fax. i tel. 76 837-10-93

Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

Godziny pracy 24.12.2020

W dniu 24.12.2020r. (czwartek) Przedsiębiorstwo będzie czynne do godziny 13:00.  
Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

Kanalizacja to nie miejsce na zużyte rękawiczki oraz maseczki!

W okresie pandemii koronawirusa stosujemy środki ochrony osobistej takie jak maseczki czy rękawiczki. To ważne, żebyśmy w tym trudnym okresie zadbali o zdrowie nas wszystkich. Trzeba jednak pamiętać, że równie ważna jest prawidłowa utylizacja jednorazowych maseczek i rękawiczek.

Czytaj więcej: Kanalizacja to nie miejsce na zużyte rękawiczki oraz maseczki!

Głogowscy siatkarze piją wodę z kranu

Siatkarze z SPS Chrobry Głogów zostali ambasadorami naszej kampanii „Pij wodę z kranu”. Zawodnicy otrzymali od nas specjalne dedykowane bidony, które będą towarzyszyć im na wszystkich meczach oraz treningach. – Picie kranówki to nie tylko oszczędność i wygoda. To także dbanie o środowisko. Woda z kranu, w porównaniu z tą butelkowaną, jest bardzo tania.

Czytaj więcej: Głogowscy siatkarze piją wodę z kranu

Drużyna PWiK Głogów na drugim miejscu w Sztafetowych Mistrzostwach Cross Straceńców!

W ubiegłą sobotę (29 sierpnia) drużyna PWiK w Głogowie zmierzyła się z Croseem Straceńców i wzięła udział w Sztafetowych Mistrzostwach. Przedstawiciele PWiK na mecie zjawili się z czasem 00:15:01, co dało drugie miejsce w kategorii dowolnych grup zorganizowanych. Drużyno, jesteśmy z Was dumni.

Czytaj więcej: Drużyna PWiK Głogów na drugim miejscu w Sztafetowych Mistrzostwach Cross Straceńców!

Piłkarze Chrobrego Głogów wzięli udział w kampanii PWiK! Zachęcają do picia wody z kranu

Głogowska woda z kranu zawiera cenne składniki takie jak magnez i wapń. To ważne minerały dla naszego organizmu. Bardzo dobrze wpływają na kondycję naszego serca oraz kości. Dlatego picie wody z kranu to także korzyści dla naszego zdrowia. Do picia głogowskiej kranówki zachęcają także piłkarze z Chrobrego, którzy wzięli udział w kampanii realizowanej przez PWiK.

Czytaj więcej: Piłkarze Chrobrego Głogów wzięli udział w kampanii PWiK! Zachęcają do picia wody z kranu

Rusza kampania „Pij wodę z kranu”. Głogowską kranówkę warto pić!

PWiK w Głogowie rozpoczęło realizację kampanii „Pij wodę z kranu”, W pierwszej odsłonie udział wziął Prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz oraz jego zastępcy. Kolejne spoty reklamowe już wkrótce. Picie wody z kranu ma wiele korzyści, dlatego każdy filmik będzie opatrzony innym hasłem. Zapraszamy do oglądania.

Czytaj więcej: Rusza kampania „Pij wodę z kranu”. Głogowską kranówkę warto pić!

Wznawiamy działalność Biura Obsługi Klientów

PWiK w Głogowie wprowadza możliwość bezpośredniego załatwienia sprawy w Biurze Obsługi Klienta. BOK będzie otwarty we wtorki i czwartki w godzinach od 8.00 do 13.00.

Ze względów bezpieczeństwa do BOK-u przyjmowani będą tylko klienci, którzy wcześniej umówili się na wizytę telefonicznie. Prosimy o posiadanie własnej maseczki ochronnej.

W pozostałe dni, Biuro Obsługi Klienta będzie funkcjonować według zasad przyjętych w czasie pandemii, tj. bez możliwości bezpośredniego spotkania z pracownikami Spółki. W dalszym ciągu zachęcamy więc do kontaktu telefonicznego, drogą e-mail, za pośrednictwem korespondencji pocztowej, e-BOK. Pisma skierowane do PWiK można także wrzucać do skrzynki znajdującej się na furtce przy ulicy Łąkowej 52.

Czytaj więcej: Wznawiamy działalność Biura Obsługi Klientów

Konkurs rozstrzygnięty, nagrody rozdane

W powodu pandemii koronawiusa byliśmy zmuszeni wstrzymać rozstrzygnięcie naszego konkursu plastycznego. Teraz jednak przyszedł czas na ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. W konkursie „Piję kranówkę, nie zaśmiecam świata plastikiem” mogli brać udział uczniowie klas od 1 do 3 szkół podstawowych. Zainteresowanie było sporo, bo w sumie wpłynęło do nas 146 prac. Niestety nie wszystkie spełniały wymogi formalne. Po ich sprawdzeniu ocenie jury zostało poddanych 80 prac. Wybór nie był łatwy, jednak ostatecznie przyznano trzy nagrody główne oraz cztery wyróżnienie. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością i znajomością tematu. W związku z obecną sytuacją w kraju, wręczenie nagród odbywało się indywidualnie. Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Nadesłane prace będą zdobić nasze biura. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach.

177 21

Pierwsze miejsce:

Zuzanna Szpona (Szkoła Podstawowa numer 3 w Głogowie)

Drugie miejsce:

Nikola Mruk (Szkoła Podstawowa numer 7 w Głogowie)

Trzecie miejsce:

Lena Tarasewicz (Szkoła Podstawowej numer 14 w Głogowie)

Wyróżnienia:

Wiktor Wróbel (Szkoła Podstawowa w Nielubi), Bartosz Uciechowski (Szkoła Podstawowa w Wilkowie), Emilia Wróbel (Szkoła Podstawowa w Nielubi), Iga Żyta (Szkoła Podstawowa numer 12 w Głogowie).

Konkurs „Piję kranówkę, nie zaśmiecam świata plastikiem” rozstrzygnięty!

W powodu pandemii koronawiusa byliśmy zmuszeni wstrzymać rozstrzygnięcie naszego konkursu plastycznego. Teraz jednak przyszedł czas na ogłoszenie wyników. W konkursie mogli brać udział uczniowie klas od 1 do 3 szkół podstawowych. Zainteresowanie było sporo, bo w sumie wpłynęło do nas 146 prac. Niestety nie wszystkie spełniały wymogi formalne. Po ich sprawdzeniu ocenie jury zostało poddanych 80 prac. Jury w składzie: Magdalena Ruta, Monika Nowak, Natalia Wilczyńska oraz Agnieszka Grębska, przyznało trzy nagrody główne oraz cztery wyróżnienie. W związku z obecną sytuacją w kraju, wręczenie nagród będzie odbywać się indywidualnie. Ze zwycięzcami będziemy kontaktować się telefonicznie. Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Nadesłane prace będą zdobić nasze biura.

 

Czytaj więcej: Konkurs „Piję kranówkę, nie zaśmiecam świata plastikiem” rozstrzygnięty!

Obchodzimy Dzień Pracownik Komunalnego

Pracownicy Komunalni codziennie zaspakajają podstawowe potrzeby społeczności. Odpowiadają za dostawę wody, odbiór ścieków, gospodarowanie odpadami. W tym gronie jest także załoga PWiK w Głogowie.

Nasi pracownicy dbają, żeby woda była w kranach głogowian przez 24 godziny na dobę. Również przez całą dobę odbieramy ścieki. Wiemy jak dużym problemem jest brak wody, dlatego w tych trudnych czasach pandemii koronawirusa pracownicy PWiK w Głogowie przez cały czas pracują dla mieszkańców. Bardzo dziękuję pracownikom spółki za zaangażowanie i sumienne wypełnianie swoich obowiązków – mówi Andrzej Krzemień, Prezes Zarządu PWiK w Głogowie. Pracownicy Komunalni swoje święto obchodzą 19 maja.

Przyłącz się

Odczyty wodomierzyChcesz być na bieżąco? Przyłącz się do nas.

Każdy mieszkaniec Głogowa jest bezpośrednio lub pośrednio naszym klientem i może skorzystać z udostępnionej przez nas bezpłatnej usługi powiadamiania SMS-owego o przerwach i zakłóceniach w dostawach wody.

Strefa klienta