1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 177 21 12 13 14 16 top images

Ostatnio przeglądane

Informacje kontaktowe

Informacje kontaktowe

Możesz skontaktować się z nami w różny sposób. Możesz do nas napisać, zadzwonić lub zjawić się w nas...

Czym zajmują się głogowskie wodociągi

Czym zajmują się głogowskie wodociągi

Charakter działalności przedsiębiorstw wodociągowo kanalizacyjnych nie zawęża się jedynie do ujmowan...

Historia wodociągów

Historia wodociągów

Pierwsze zapisy o pojawieniu się systemów wodociągowych pochodzą z początku XV w., a dokładnie z 144...

Najczęściej przeglądane

Kampania

Pijemy wodę z kranu Podsumowanie roku 2020 w PWiK w Głogowie Kampania „Pij wodę z kranu” z udziałem...

RODO

W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych Administrator wskazuje Inspektora Ochrony Danych Oso...

Ogłoszenie i taryfy 2021

W związku z przedłużającym się procesem zatwierdzania taryf na kolejny 3 – letni okres PWiK informuj...

Regulamin usług PWiK w Głogowie sp. z o.o. - Gmina Miejska

Regulamin dostarczania wody i odprowadzania ścieków obowiązujący od dnia 29 listopada 2021 r. na ter...

Aktualności i komunikaty

Życzenia z okazji świąt Wielkiej Nocy


 

Bądź na bieżąco z PWiK i zgarnij nagrody!

 

PWiK w Głogowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym w trzech prostych krokach można wygrać nagrody.  Wystarczy włączyć powiadomienia SMS o awariach lub/i uruchomić e-fakturę, wypełnić formularz dostępny na stronie www.pwik.glogow.pl/konkurssms, zaakceptować regulamin i czekać na wyniki losowania. Nagrodzonych zostanie 10 osób (po pięć z każdej kategorii). Zabawa trwa do 31 marca.

 

Dla kogo konkurs?

Konkurs kierujemy do naszych klientów. Przy czym uruchomić e-fakturę mogą tylko klienci, którzy mają podpisaną umowę z PWiK na dostarczanie wody i oprowadzanie ścieków i/lub umowę na odprowadzanie wód opadowych lub roztopowych, natomiast powiadomienia SMS może włączyć każdy odbiorca, również mieszkańcy budynków wielolokalowych administrowanych np. przez spółdzielnie, gdzie dostawcą usług dostarczania wody i odbioru ścieków jest PWiK w Głogowie. W zabawie mogą brać udział zarówno osoby, które uruchomią powiadomienia SMS i/lun e-fakturę w okresie trwania konkursu, jak i osoby, które mają już włączone usługi. W obu przypadkach warunkiem jest wypełnienie formularza i zaakceptowanie regulaminu dostępnego na stronie www.pwik.glogow.pl/konkurssms.

Zyskujemy nie tylko nagrody

W konkursie nagrodzonych zostanie 10 osób (po pięć z każdej kategorii). Do wygrania są atrakcyjne gadżety PWiK w Głogowie. Jednak uruchomić nasze usługi warto nie tylko ze względu na nagrody. Powiadomienia SMS to darmowa usługa, dzięki której nasi klienci będą otrzymywać bezpośrednio na swój telefon informacje o awariach wodociągowych, ich przebiegu i przewidywanym czasie ich usunięcia, bez konieczności dzwonienia czy szukania informacji w internacie. Natomiast przy uruchomieniu e-faktur dbamy nie tylko o swój portfel, ale także o środowisko. Dodatkowo faktura elektroniczna jest dostępna szybciej i jest łatwiejsza w przechowywaniu.

Jak uruchomić powiadomienia SMS o awariach?

Aby zarejestrować się w serwisie należy wysłać wiadomość tekstową (sms) na numer: 799 599 528. W treści wiadomości należy wpisać nazwę ulicy, dotyczącej której chcemy otrzymywać powiadomienia o awariach i planowanych pracach. Na zarejestrowany telefon będą wysyłane wiadomości z odpowiednimi informacjami dotyczącymi skojarzonych ulic. System automatycznie przyporządkuje numer telefonu użytkownika do odpowiedniego obszaru powiadomień.

Jak zacząć korzystać z e-faktury?

Klient, który ma podpisaną z PWiK w Głogowie umową na dostarczanie wody i oprowadzanie ścieków i/lub umowę na odprowadzanie wód opadowych i roztopowych, powinien wypełnić oświadczenie o akceptacji faktur przesyłanych w formie elektronicznej. Wypełnione oświadczenie można: dostarczyć do skrzynki znajdującej się na furtce w siedzibie PWiK przy ulicy Łąkowej 52, wysłać za pośrednictwem poczty lub wysłać w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan lub zdjęcie).

Godziny pracy 02.04.2021

W dniu 02.04.2021r. (piątek) Przedsiębiorstwo będzie czynne do godziny 13:00.  
Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

Dla zdrowia, oszczędności i środowiska. Głogowianie piją wodę z kranu!

Jak zadbać o swoje serce, kondycję oraz zatroszczyć się o środowisko? Okazuje się, że nie jest to takie trudne i nie wymaga zbyt dużego wysiłku. Wystarczy zrezygnować z picia wody butelkowanej i wybrać wodę z kranu. Picie głogowskiej kranówki nie tylko jest bezpieczne i zdrowe, ale również tańsze. Do picia wody z kranu przekonuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie. Właśnie pojawił się kolejny spot promujący kampanię „Pij wodę z kranu”.

Czytaj więcej: Dla zdrowia, oszczędności i środowiska. Głogowianie piją wodę z kranu!

Godziny pracy 31.12.2020

Informujemy, że w dniu 31.12.2020r. (czwartek) PWiK w Głogowie jest czynne do godziny 13:00. 
Jednocześnie informujemy, że w sprawach pilnych i awaryjnych, można kontaktować się z Pogotowiem Wodociągowym czynnym przez całą dobę.
POGOTOWIE WODOCIĄGOWE
telefon bezpłatny: 19285
telefon komórkowy (płatny): 602 513 227
fax. i tel. 76 837-10-93

Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

Godziny pracy 24.12.2020

W dniu 24.12.2020r. (czwartek) Przedsiębiorstwo będzie czynne do godziny 13:00.  
Przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

Kanalizacja to nie miejsce na zużyte rękawiczki oraz maseczki!

W okresie pandemii koronawirusa stosujemy środki ochrony osobistej takie jak maseczki czy rękawiczki. To ważne, żebyśmy w tym trudnym okresie zadbali o zdrowie nas wszystkich. Trzeba jednak pamiętać, że równie ważna jest prawidłowa utylizacja jednorazowych maseczek i rękawiczek.

Czytaj więcej: Kanalizacja to nie miejsce na zużyte rękawiczki oraz maseczki!

Głogowscy siatkarze piją wodę z kranu

Siatkarze z SPS Chrobry Głogów zostali ambasadorami naszej kampanii „Pij wodę z kranu”. Zawodnicy otrzymali od nas specjalne dedykowane bidony, które będą towarzyszyć im na wszystkich meczach oraz treningach. – Picie kranówki to nie tylko oszczędność i wygoda. To także dbanie o środowisko. Woda z kranu, w porównaniu z tą butelkowaną, jest bardzo tania.

Czytaj więcej: Głogowscy siatkarze piją wodę z kranu

Drużyna PWiK Głogów na drugim miejscu w Sztafetowych Mistrzostwach Cross Straceńców!

W ubiegłą sobotę (29 sierpnia) drużyna PWiK w Głogowie zmierzyła się z Croseem Straceńców i wzięła udział w Sztafetowych Mistrzostwach. Przedstawiciele PWiK na mecie zjawili się z czasem 00:15:01, co dało drugie miejsce w kategorii dowolnych grup zorganizowanych. Drużyno, jesteśmy z Was dumni.

Czytaj więcej: Drużyna PWiK Głogów na drugim miejscu w Sztafetowych Mistrzostwach Cross Straceńców!

Piłkarze Chrobrego Głogów wzięli udział w kampanii PWiK! Zachęcają do picia wody z kranu

Głogowska woda z kranu zawiera cenne składniki takie jak magnez i wapń. To ważne minerały dla naszego organizmu. Bardzo dobrze wpływają na kondycję naszego serca oraz kości. Dlatego picie wody z kranu to także korzyści dla naszego zdrowia. Do picia głogowskiej kranówki zachęcają także piłkarze z Chrobrego, którzy wzięli udział w kampanii realizowanej przez PWiK.

Czytaj więcej: Piłkarze Chrobrego Głogów wzięli udział w kampanii PWiK! Zachęcają do picia wody z kranu

Rusza kampania „Pij wodę z kranu”. Głogowską kranówkę warto pić!

PWiK w Głogowie rozpoczęło realizację kampanii „Pij wodę z kranu”, W pierwszej odsłonie udział wziął Prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz oraz jego zastępcy. Kolejne spoty reklamowe już wkrótce. Picie wody z kranu ma wiele korzyści, dlatego każdy filmik będzie opatrzony innym hasłem. Zapraszamy do oglądania.

Czytaj więcej: Rusza kampania „Pij wodę z kranu”. Głogowską kranówkę warto pić!

Przyłącz się

Odczyty wodomierzyChcesz być na bieżąco? Przyłącz się do nas.

Każdy mieszkaniec Głogowa jest bezpośrednio lub pośrednio naszym klientem i może skorzystać z udostępnionej przez nas bezpłatnej usługi powiadamiania SMS-owego o przerwach i zakłóceniach w dostawach wody.

Strefa klienta